Home / اخبار / دوره های آموزشی آنلاین را در skilledUp دنبال کنید
دوره های آموزشی آنلاین را در skilledUp دنبال کنید

دوره های آموزشی آنلاین را در skilledUp دنبال کنید

Skilledup پروژه انجام شده‌ای توسط یک گروه کوچک واقع در شهر نیویورک است که هدف آنها از ساخت این وب‌سایت، گسترش استفاده از دوره‌های آموزشی آنلاین میان کاربران اینترنت است.این گروه معتقدند که دوره‌های آموزشی آنلاین می‌توانند به کاربران کمک کنند تا مهارت‌های مربوط به کامپیوتر را از این طریق کسب کرده و آنها را بهبود بخشند.

به گزارش مجله فناوری دیجی برودکست به نقل از برسام، این گروه هنگامی که بازتاب‌های آموزشی این دوره‌ها را با دوره‌های حضوری مقایسه کرده‌اند به این نتیجه رسیده‌اند که نتایج دوره‌های آنلاین بسیار ملموس‌تر از دوره‌های آموزشی حضوری هستند و از لحاظ مادی هم هزینه کمتری صرف می‌کنند.در Skilledup حدود هفتاد هزار دوره آموزشی از سیصد ارائه دهنده معتبر گنجانده شده‌است.

تعداد زیادی از این دوره‌های آموزشی آن‌لاین رایگان هستند ولی برای بهره بردن از دوره‌های پیشرفته موجود در این وب‌سایت باید مبلغی را پرداخت کنید که بسته به نوع دوره، مبلغ پرداختی متفاوت است. در قسمتی از این وب‌سایت می‌توانید به آخرین اخبار مربوط به آموزش الکترونیک و کسب و کار دسترسی پیدا کنید.

SU1

در قسمتی از این وب‌سایت که Deal نام دارد، شما می‌توانید دوره‌های آموزشی آن‌لاینی را مشاهده کنید که مبلغ پرداختی بابت یادگیری آن دوره‌ها به صورت درصدی کاهش یافته یا اینکه به کلی رایگان شده‌اند.امکان جستجو میان این دوره‌های آموزشی وجود دارد و شما می‌توانید در صفحه نخست مطلب مورد نظرتان را جستجو کرده و به دوره آموزشی مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.