Home / اخبار / IT / سیسکو شرکت نرم افزاری آمریکایی AppDynamics را خرید
سیسکو شرکت نرم افزاری آمریکایی AppDynamics را خرید

سیسکو شرکت نرم افزاری آمریکایی AppDynamics را خرید

شرکت سیسکو با صرف هزینه ۳٫۷ میلیارد دلاری یک شرکت نرم افزاری آمریکایی به نام AppDynamics را خریداری کرد.

به گزارش دیجیتال برودکست به نقل از برسام، صرف چنین هزینه ای توسط سیسکو برای خرید شرکت نرم افزاری آمریکایی نشان می دهد این شرکت به دنبال تغییر استراتژی کاری و حرفه ای خود است و قصد دارد از این پس به جای تمرکز صرف بر تولید سخت افزار در حوزه نرم افزار هم فعالیت کند.

از راه رسیدن خدمات کلود می تواند آینده شرکت هایی مانند سیسکو را تهدید کند و لذا این شرکت ها مجبور هستند فعالیت جدی خود در چنین حوزه هایی را نیز آغاز کنند.

پیش از این اچ پی هم از صرف هزینه ۶۵۰ میلیون دلاری برای خرید شرکت نوپای SimpliVity که در حوزه نرم افزار فعال است، خبر داده بود.

خرید شرکت های نوپای آمریکایی توسط شرکت های قدیمی تر فناوری این کشور بی ارتباط با تهدیدهای ترامپ نیز نیست. وی از غول های فناوری خواسته تا در داخل امریکا سرمایه گذاری کنند و سرمایه های خود را از خاک ایالات متحده خارج نکنند. این شرکت ها هم به همین منظور برای دسترسی به فناوری های جدید به کمک شرکت های نوپای داخل امریکا چشم دوخته اند.

AppDynamics سازنده نرم افزارهای مدیریت و تحلیل برنامه های کاربردی است و هم اکنون حدود ۲۰۰۰ مشتری دارد که از جمله آنها می توان به NASDAQ Inc، Nike و خود سیسکو اشاره کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.