Home / اسلایدر / نحوه دانلود فیلم در فیسبوک
نحوه دانلود فیلم در فیسبوک

نحوه دانلود فیلم در فیسبوک

اگر یک حساب کاربری فیسبوک داشته باشید، حتما تا به حال برای شما پیش آمده است که بخواهید یک کلیپ ویدئویی جالب یا ویدئوی خانوادگی به اشتراک گذاشته شده ی یکی از دوستان یا بستگان و یا ویدئوی مورد علاقه خود را که در این رسانه اجتماعی مشاهده کرده اید، در رایانه شخصی یا تلفن همراه هوشمند خود ذخیره نموده و سرفرصت مشاهده کنید یا با سایر دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید.

به منظور دانلود فیلم در فیسبوک با جستجو در موتور جستجوی گوگل، وب سایت های زیادی را می‌توانید پیدا کنید که روش های مختلفی را برای دانلود فیلم در فیسبوک به شما پیشنهاد می‌نمایند. برخی از این وب سایت‌ها (نظیر downfacebook; getfbstuff; downvids)، ازشما می خواهند با وارد کردن لینک ویدئوهای فیسبوک آنها را به شکل آنلاین دانلود کنید. در این پست روشی را به شما معرفی می‌ کنیم که به سادگی و بدون نیاز به هیچ ابزار یا نرم‌افزاری می توانید هر ویدئو یا فیلمی را که بخواهید در فیسبوک دانلود نموده و در رایانه شخصی خود ذخیره سازی کنید.

برای ذخیره سازی کلیپ‌های ویدئویی مورد علاقه خود در فیسبوک مراحل زیر را دنبال نمایید:
– ابتدا وارد حساب کاربری خود در فیبسبوک شده و دکمه نمایش ویدئوی مورد نظرتان را بزنید تا فیلم پخش شود.
– در قسمت نوار آدرس (URL)، جایی که آدرس ویدئوی در حال پخش قرار دارد به جای عبارت «www»، حرف «m» را وارد نموده و کلید Enter را بزنید.

(به منظور بزرگنمایی تصاویر بر روی آنها کلیک کنید)

1
با انجام این کار صفحه فیسبوک شما به شکل زیر در خواهد آمد، در این مرحله کلیپ ویدئویی را مجددا پخش نموده و در حین پخش بر روی آن کلیک راست کرده و گزینه «Save Video as» را انتخاب نمایید.

2

در پنجره‌ای که باز می شود نامی را برای ویدئوی خود انتخاب نموده و آن را در هر مکانی از فضای رایانه یا موبایل خود که مورد نظرتان است، ذخیره سازی کنید.

3

کار دانلود تمام شد! بدین ترتیب ویدئوی مورد نظر در رایانه یا تلفن همراه شما ذخیره‌سازی شده است.

توجه: برخی از ویدئوهایی موجود در فیسبوک از سایر صفحات به اشتراک گذاشته شده اند، دقت داشته باشید برای ذخیره سازی اینگونه ویدئوها باید به صفحه مبدا، یعنی جایی که ویدئو برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده است، مراجعه نمایید تا امکان ذخیره‌سازی آن مطابق با این راهنما فراهم شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.