Home / اخبار / شارژر و رادیوی همراه SONY ICF-B88
شارژر و رادیوی همراه SONY ICF-B88

شارژر و رادیوی همراه SONY ICF-B88

sonyICF-B08

برای همه ما پیش آمده است که در جایی که اصلا انتظارش نمی رود شارژ گوشیمان تمام شود. اما آیا تا حالا به یک شارژر همراه فکر کرده اید؟

به نظر من این ایده در پیک نیک های چند روزه بسیار به درد بخور است و جالب تر می شود، اگر این شارژر یک رادیو هم باشد.

پس از فاجعه فوکوشیمای ژاپن در دو سال پیش، این کشور از قطعی ناگهانی وعمده برق به صورت منظم رنج می برد. این باعث شد که تولیدکنندگان محلی برای کم رنگ تر کردن این مشکل، به تولید دستگاهی به عنوان شارژر برای ابزارهایی همچون گوشی های هوشمند و همچنین جدیدترین دستگاه های سونی بپردازند. این دستگاه، ترکیبی از یک شارژر باتری و همچنین یک رادیو درآن واحد است.

SONY ICF-B88 ترکیبی از ترانزیستورهای رادیویی AM / FM و نور فلش و همچنین توانایی شارژ دستگاه، از طریق اتصال USB را دارد.  شارژ باتری ازطریق پانل های خورشیدی درون دستگاه یا با استفاده از یک هندل که توسط دست گردانده میشود، تامین می شود. اندازه این دستگاه  58*79*132  و وزن آن ۳۳۸  گرم وبرای ذخیره انرژی و حمل آسان ساخته شده است. باتری های این دستگاه قابل تعویض هستند (سایز AA) و همچنین ضد آب است تا در یک محیط مرطوب قابل استفاده باشد.

این دستگاه برای تمام کسانی که احتیاج به شارژر همراه دارند می تواند مفید واقع شود. البته این دستگاه فعلا در بازارهای ژاپن موجود می باشد. اما به زودی راه خود را به بازارهای غرب نیز باز خواهد کرد.

2 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.