Home / اخبار / IT / استادیوم ومبلی لندن به وسایل ارتباطی پیشرفته تجهیز می‌شود
استادیوم ومبلی لندن به وسایل ارتباطی پیشرفته تجهیز می‌شود

استادیوم ومبلی لندن به وسایل ارتباطی پیشرفته تجهیز می‌شود

استادیوم ومبلی لندن در انگلیس، با اپراتور شبکه تلفن همراه این کشور (EE) قراردادی ۶ ساله برای تبدیل این استادیوم به متصل‌ترین مکان‌ دنیا به شبکه‌های ارتباطی منعقد کرده است.

گفته می‌شود که کاربران تلفن همراه در انگلیس می‌توانند از اواخر ماه مارس از خدمات ویژه خرید بلیت و طرح‌های دیگر آن استفاده کنند.

این تکنولوژی خدمات پیشرفته نسل چهارم ارتباطی را ارائه می‌دهد و اینترنت بی‌سیم (WiFi) پر سرعت و خدمات پرداخت آنلاین بوسیله تلفن همراه در سراسر این استادیوم بصورت یکپارچه در اختیار تماشاگران قرار خواهد گرفت.

همانطور که می‌دانید استفاده از تلفن‌های همراه و خدمات اینترنتی با توجه به وجود سیستم‌های ارتباطی نسل سوم در ورزشگاه‌ها بسیار محدود است و هواداران معمولا برای استفاده از دستگاه‌های ارتباطی خود با مشکل مواجه هستند و وجود چنین سیستمی در ورزشگاه‌ها می‌تواند خبر خوبی برای علاقه‌مندان به رشته‌های ورزشی باشد.

این قرارداد همچنین شامل راه‌اندازی یک نرم افزار تلفن همراه برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS است که آخرین تحولات را نشان داده، موقعیت جایگاه شما را نشان می‌دهد، یک برنامه‌ریز برای رفت‌وآمد شما به مقصدتان دارد و حتی می‌توانید با آن بلیت خریداری کنید.

ایالات متحده آمریکا نیز در حال کار بر روی این پروژه است تا بتواند ورزشگاه‌های خود را تا سال ۲۰۱۵ به اینترنت بی‌سیم تجهیز کند تا طرفداران تیم‌های ورزشی بتوانند در حین دیدن بازی‌ تیم‌های محبوبشان از خدمات اینترنتی نیز استفاده کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.