Home / اسلایدر / سیستمهای گردآوری خبر مبتنی بر IP توسعه می یابد
سیستمهای گردآوری خبر مبتنی بر IP توسعه می یابد

سیستمهای گردآوری خبر مبتنی بر IP توسعه می یابد

شرکت الجزیره با ارسال دستگاههای TVUPack، محصول شرکت TVU Networks برای گردآوری خبر در مصر و دیگر کشورهای خاورمیانه، برنامه های خود را گسترش می دهد.

الجزیره با استفاده از TVUPack تصاویر زنده HD را بر بستر شبکه های سلولی تلفن همراه 3G/4G ارسال می کند. با TVUPack این شرکت می تواند قابلیتهای پخش زنده خود را با هزینه کمی برای پوشش رویدادهای زنده، کنفرانسهای خبری، تظاهرات و اخبار فوری مهم مثل انتخابات 2012 یا نا آرامیهای اخیر در مصر، توسعه دهند.

الجزیره TVUPack را بدلیل توانایی آن برای ارائه کیفیت تصویر برتر روی شبکه بی سیم 3G/4G و قابلیت دوکدگذار بودن (Dual-Encoder) بودن آن که TVUPack را قادر می سازد تا ضبط و انتقال تصویر HD را همزمان انجام دهد، انتخاب کرده است.

TVU Net (2)TVU Net (1)

تک کلیده بودن عملکرد TVUPack کاربران دوربینها را قادر می سازد تا به جای تنظیم پارامترهای انتقال دستگاه، ذهن خود را برای دریافت تصاویر متمرکز نمایند.

این دستگاه بصورت چهار راهکار مورد استفاده قرار می گیرد:

 

پخش تلویزیونی یا Broadcasting

در فضای رقابتی امروز، برودکسترها به دنبال راه حلهایی انعطافپذیر، برای رسانیدن تصاویر زنده با کیفیت به بیننده ها قبل از رقبا هستند.

TVUPack برودکسترها را قادر می سازد تا اخبار یا رویدادها را با استفاده از یک شبکه 3G/4G با کیفیت HD در اسرع وقت به بینندگان انتقال دهند.

TVU Net (6)

انتشار بر روی وب یا Webcasting

بسیاری از سازمانها با حضور فعال در فضای مجازی به این نتیجه رسیده اند که مخاطبان آنلاین درخوایت سیری ناپذیری برای محتوای ویدئو با کیفیت دارند. TVUPack با ارائه راه حلی مقرون به صرفه و با کیفیت حرفه ای هر محتوایی را بطور زنده در اختیار مخاطبان شما قرار خواهد داد.

TVU Net (7)

کمک به اجرای بهتر قانون یا Law Enforcement

واحدهای برجسته اجرای قانون در سراسر جهان به عنوان یک راه حل کم هزینه و یک سیستم جمع آوری و انتقال زنده اطلاعات (با نحوه کارکرد آسان) به سوی TVUPack روی می آورند. در جستجو و نظارت، واکنشهای اضطراری، ارائه یک فیلم زنده از یک تئاتر نظامی، TVUPack در کلاس خود بهترین راه حل را برای پخش زنده بر بستر IP  ارائه می کند.

TVU Net (4)

برنامه یا سرویس اجاره جهانی و یا Global Rental Program

سوای اینکه یک فاجعه طبیعی، ناآرامیهای مدنی، انتخابات، رویداد ورزشی یا هر چیز دیگری باشد، در هر زمان و در هر مکان ممکن است خبری اتفاق بیفتد. با استفاده از برنامه اجاره ای TVUPack شرکت TVU Networks ، شما برای در اختیار داشتن یک کوله پشتی انتقال تصویر قابل حمل بر بستر 3G/4G/LTE یک تماس یا ایمیل فاصله داریدتا ظرف یک روز این امکانات در محل وقوع رویداد حاضر شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.